H-Genie - nový generátor vodíku čistoty 4.0 až do tlaku 100 bar, nyní je vodík pro Vaši laboratoř dostupný i bez vodíkových lahví

02.11.2016 - ThalesNano 1.11.2016 uvedl do prodeje zcela nový a unikátní generátor vodíku čistoty 4.0 H-Genie, který poskytuje vodík o tlaku do 100 barů. Od teď pro svou laboratoř nepotřebujete vodíkové hospodářství a s tím spojená bezpečnostní rizika a starosti. Teď můžete mít svůj zdroj vodíku v jakékoliv laboratoři a dostupný kdykoliv H-Genie spustíte. Protože vyrobený vodík se okamžitě spotřebovává, pracujete od teď vždy pouze s minimálním množstvím vodíku, odpadají problémy se skladováním a rizika s tím spojená.

H-Genie foto

S potěšením Vám přinášíme tuto dobrou zprávu, nyní je pro Vás dostupný H-Genie, vodíkový generátor, který Vám poskytne vodík čistoty 99,99% o tlaku 1 až 100 bar a to v množství 20ml/min. až 1000ml/min. Generátor je kompaktní s rozměry dxvxh 36,5cmx34,5cmx46cm a vodík generuje elektrolýzou vody v kvalitě 1-10μS/cm. Lze jej umístit a pracovat s ním v každé laboratoři. Generátor je určen nejen pro průtočné reaktory, ale také pro libovolné vsádkové reaktory či pro jiné užití, kde je potřeba vodík. Prospekt je ke stažení dole na stránce.

Jak to funguje? Jednoduše a bez potřeby speciálního školení, tak je H-Genie navržen, být jednoduchý:

- Uživatel H-Genie připojí k reaktoru, typicky pomocí nerezových kapilár.

- Zvolí požadovaný průtok a tlak.

- Zmáčkne tlačítko "START" a H-Genie začne produkovat vodík.

- H-Genie začne plnit reaktor vodíkem dokud nedosáhne nastaveného tlaku, pak produkci vodíku zastaví.

- H-Genie má zabudovaný vodíkový detektor, který hlídá případný únik vodíku nebo koncentraci vodíku nad bezpečnou mez.

Kolik vodíku může být vyrobeno z jedné nádrže vody?

Při maximální produkci vodíku 1000ml/min. vystačí nádrž na 8 hodin. Systém může být příplatkově vybaven automatickým doplňováním vody. Objem nádrže na vodu je 3 litry, ale vždy nejméně 1 litr musí v nádrži zbývat, H-Genie se automaticky zastaví při poklesu objemu vody pod 1 litr.

Jak mohu spočítat čas po který mi vydrží voda v nádrži?

(Objem nádoby(reaktoru) v ml / průtok vodíku v ml) x tlak v bar = počet minut do prázdné nádrže

Mohu provádět také deuterace?

Ano, stačí do H-Genie naplnit místo vody deuterovanou vodu.

 

Nezapomeňte si naplánovat H-Genie do rozpočtu na rok 2017 ještě dnes, aby jste na jeho reálné dodávky od dubna 2017 byli připraveni. Na předobjednávky do konce roku 2016 je sleva 10%, dodání nejdříve od konce dubna 2016, v závislosti na vytíženosti výroby.