Proběhl Workshop lisování tablet 25.1. až 26.1.2017

03.02.2017 - Před více než rokem a čtvrt vznikl nápad uspořádat odbornou událost, která dle našeho názoru v Česko-Slovensku chyběla. Po dlouhých a náročných přípravách nakonec tato událost proběhla a dle vřelé odezvy účastníků úspěšně. Zároveň jsme dotazováni a vybízeni, zda budeme v této aktivitě pokračovat. Všichni organizátoři workshopu, tedy VŠCHT, TECHNOPROCUR CZ, SOTAX a PRAGOLAB děkujeme všem účastníkům, že svou účastí udělali tento workshop úspěšným. Fotografie z workshopu naleznete na naší Facebookové stránce

Facebook Technoprocur

Více k tabletování a workshopu naleznete také zde.

V případě zájmu, na požádání, každému účastníkovi vystavíme certifikát účasti na tomto workshopu.

 

Výběr z e-mailových reakcí po workshopu:

Vážený pane Balado,

workshop se mi moc líbil, obzvlášť laboratoře byly velmi přínosné, dozvěděla jsem se spoustu nových informací. Určitě bych měla zájem se opět zúčastnit na podobné akci.

Mám na Vás jeden dotaz: je možné získat potvrzení o účasti?

Děkuji za odpověď a s pozdravem,

Ing. Adéla Vystavělová

 

Vazeny pan Balada,

my Vam taktiez dakujeme, za moznost zucastnit sa takejto akcie. Bolo to naozaj velmi zaujimave, poucne. Dufame, ze sa uvidime na dalsom workshope.

S pozdravom

Maria Cuchorova

 

Dear Tomas,

I appreciate your invitation for a tableting workshop- it was great meeting!!! I hope workshops like that one will be organized more oftenJ I suppose there was a high interest and need of info in this subject, which was clearly visible in the amount of participants.

Best regards,

Magda

 

Vážený pán Balada,

výborná akcia, poďakovanie patrí vám organizátorom....

S pozdravom,

Eduard Tichý

Galenical Development