Workshop průtočné chemie 2015

18.03.2015 - Pozvánka na Workshop ve dnech 5. a 6.5.2015

Dobrý den,

Dovoluji si Vás srdečně pozvat na ojedinělý workshop průtočné chemie, viz. pozvánka a další připojené soubory. Jedná se o akci pořádanou ve spolupráci TECHNOPROCUR CZ – ANAMET – BRUKER – RCPTM (Regionální Centrum Pokročilých Technologií a Materiálů). RCPTM je v roli referenčního pracoviště, Technoprocur dodával celý balík přístrojů a Anamet a Bruker se podílely subdodávkami.

Laboratoř průtočné chemie v RCPTM je momentálně jedno z nejlépe vybavených pracovišť pro průtočnou syntézu na světě a my máme to potěšení Vás na toto pracoviště pozvat na dvoudenní workshop, kde se dozvíte vše o možnostech průtočné syntézy a navazujících  separačních preparativních a analytických kroků. Nejen že se seznámíte s možnostmi a přístrojovým parkem, ale sami budete mít možnost si jednotlivá zařízení vyzkoušet na vlastním chemickém problému. Toto pracoviště se zabývá především vývojem zcela nových katalyzátorů.

Průtočné reaktory jsou vhodné nejen pro výzkum, ale také pro výrobu. V loňském roce jsme dodávali první reaktor v ČR pro farmaceutickou výrobu v režimu GMP. Ani přístroje dalších dvou dodavatelů nezaostávají svou atraktivitou a jeden je zcela nový a ojedinělý v ČR i SR. RCPTM bude také prezentovat velmi zajímavou novinku, jejich vlastní katalyzátory, které netrpí otravou a mají další zajímavé užitné vlastnosti.

Pokud znáte někoho dalšího, kdo by podle Vás ocenil tento workshop, prosím sdílejte s ním tuto pozvánku. Za to děkujeme.

Těším se na Vás a jsem s pozdravem.

Tomáš Balada