Chemický a petrochemický průmysl

 • Mikronizační systémy

  Mletí, mikronizace

  Zabýváme se dodávkami tryskových mlýnů určených k mikronizaci a mletí. Charakteristickou vlastností tryskových mlýnů je teplota při mletí, která je přibližně stejná jako teplota okolí, nedochází tedy k ohřevu produktu.

 • H-Cube Pro 2

  Průtočné reaktory

  Na český a slovenský trh dodáváme průtočné reaktory výrobce ThalesNano. V námi spravovaném regionu je ThalesNano jednoznačně a zdaleka nejprodávanější značkou průtočných reaktorů.

 • BriskHeat cloths

  Elektrický ohřev na míru

  Topné pásky, pásy, kabely, pláště, samolepky, fólie,... Ohřev povrchů, také na zakázku.

 • Peschl Batch-S

  Fotoreaktory

  Zabýváme se dodávkami fotoreaktorů různých typů a velikostí, od objemů menších než 1ml až po provozní velikost. Pro laboratorní a scale up velikost máme standardní modelové řady, které lze v případě potřeby modifikovat, větší reaktory jsou stavěny zcela na zakázku. Je možné jak vsádkové, tak průtočné uspořádání. Jsme také Vašim potenciálním partnerem pro dodávky AOP technologie pro čistírny odpadních vod či dalších technologií nebo dílů, kde se uplatňuje fotochemický princip.

 • H-Genie foto

  Generátor vodíku

  Zcela nový a unikátní generátor vodíku čistoty 4.0 H-Genie, který poskytuje vodík o tlaku do 100 barů. Od teď pro svou laboratoř nepotřebujete vodíkové hospodářství a s tím spojená bezpečnostní rizika a starosti. Teď můžete mít svůj zdroj vodíku v jakékoliv laboratoři a dostupný kdykoliv H-Genie spustíte. Protože vyrobený vodík se okamžitě spotřebovává, pracujete od teď vždy pouze s minimálním množstvím vodíku, odpadají problémy se skladováním vodíku a rizika s tím spojená.

 • THN Ozone Generator

  Generátory a analyzátory ozonu

  V našem portfoliu máme dva typy ozonových generátorů dvou výrobců a také analyzátor ozonu v plynné fázi. V sekcích určených pro analyzátory vody pak máme speciální analyzátory měření ozonu ve vodě.