Farmaceutický průmysl

 • Mikronizační systémy

  Mletí, mikronizace

  Zabýváme se dodávkami tryskových mlýnů určených k mikronizaci a mletí. Charakteristickou vlastností tryskových mlýnů je teplota při mletí, která je přibližně stejná jako teplota okolí, nedochází tedy k ohřevu produktu.

 • ilustrační tablety

  Tabletování

  Zabýváme se také problematikou tabletování. V našem portfoliu máme analyzátory kompaktace, tabletovací lisy, granulátory, zařízení pro kapslování a další.

 • SWAN Monitor AMI LineTOC

  TOC - Celkový organický uhlík

  Kompletní monitorovací systém pro automatické, kontinuální měření celkového organického uhlíku (TOC) v čisté a velmi čisté vodě.

 • Systémy pro kontejnment

  Farmaceutické izolátory, čisté prostory (kontejnment)

  Zabýváme so dodávkami izolátorů jak pro práci s toxickými látkami, které chrání obsluhu tak pro sterilní aplikace, kdy je chráněn produkt před kontaminací. Jsme schopni vyřešit vaše problémy v této oblasti, byť se vám mohou zdát obtížně řešitelné. Máme za sebou zázemí expertů z této oblasti se zkušenostmi několika desetiletí v této oblasti. Mimo izolátory jsme schopni dodat také čisté prostory a další související zařízení, například pneumatické dopravní systémy, balící systémy,….

 • H-Cube Pro 2

  Průtočné reaktory

  Na český a slovenský trh dodáváme průtočné reaktory výrobce ThalesNano. V námi spravovaném regionu je ThalesNano jednoznačně a zdaleka nejprodávanější značkou průtočných reaktorů.

 • Peschl Batch-S

  Fotoreaktory

  Zabýváme se dodávkami fotoreaktorů různých typů a velikostí, od objemů menších než 1ml až po provozní velikost. Pro laboratorní a scale up velikost máme standardní modelové řady, které lze v případě potřeby modifikovat, větší reaktory jsou stavěny zcela na zakázku. Je možné jak vsádkové, tak průtočné uspořádání. Jsme také Vašim potenciálním partnerem pro dodávky AOP technologie pro čistírny odpadních vod či dalších technologií nebo dílů, kde se uplatňuje fotochemický princip.

 • H-Genie foto

  Generátor vodíku

  Zcela nový a unikátní generátor vodíku čistoty 4.0 H-Genie, který poskytuje vodík o tlaku do 100 barů. Od teď pro svou laboratoř nepotřebujete vodíkové hospodářství a s tím spojená bezpečnostní rizika a starosti. Teď můžete mít svůj zdroj vodíku v jakékoliv laboratoři a dostupný kdykoliv H-Genie spustíte. Protože vyrobený vodík se okamžitě spotřebovává, pracujete od teď vždy pouze s minimálním množstvím vodíku, odpadají problémy se skladováním vodíku a rizika s tím spojená.

 • THN Ozone Generator

  Generátory a analyzátory ozonu

  V našem portfoliu máme dva typy ozonových generátorů dvou výrobců a také analyzátor ozonu v plynné fázi. V sekcích určených pro analyzátory vody pak máme speciální analyzátory měření ozonu ve vodě.

 • Vactronic LVS4-2

  Konzervace pomocí vakua či plynů

  Pomocí vakuovacích strojů Vactronic můžete konzervovat prakticky cokoliv, a to za použití vakua nebo řízeně nastavitelné atmosféry. Standardní model je LVS4, který může být modifikován dle potřeb zákazníka. Zakázkově pak lze vyrobit stroj dle konkrétních požadavků.

 • Sterilizace prehled

  Dezinfekce UV zářením, bez použití chemikálií

  Dezinfikujete chemicky nebo řešíte problém s dezinfekcí? Máme pro vás řešení bez použití chemikálí, desifekci pomoci UV záření, které spolehlivě hubí mikroorganismy, ale dovede také odstranit zápach unikající z provozu.

 • pH