Analyzátory chlóru, ozónu apod.

Vysoce spolehlivé a přesné kontinuální provozní analyzátory desinfektantů pracující na amperometrickém nebo fotometrickém principu. Ne zřídka se na nás obracejí zákazníci na základě doporučení a po špatné zkušenosti s levnějšími konkurenčními přístroji. Vedoucí laboratoří a technoložka z Krnovských vodáren nám dovolila ocitovat e-mail, se kterým se na nás obrátila jako náš nový zákazník: Dobrý den, pane inženýre, doporučili mi Vás kolegové z jiné vodárny, máme problém s měřením volného chlóru na naší úpravně vody.... Zkoušeli jsme ho měřit ampérometricky, nicméně tento způsob měření nám nefunguje dobře. Ta voda je hodně "rozbouřená", několikrát za den se vlastně provoz úpravny vody, když se dočerpá dané množství do vodojemu, vypíná, nemělo by to mít vliv, v potrubí, na které je analyzátor napojen, je stále pod tlakem, je umístěno až za filtry na výstupu - potřebujeme znát aktuální hladinu chlóru. Hledala jsem na Vašich stránkách a doufám, že jsem našla ten správný. Mohla bych Vás požádat o nabídku na analyzátor: Swan monitor AMI Codes - II, včetně ceny, včetně technické specifikace...atd. Děkuji za odpověď. S přáním hezkého dne Bc. Lenka Šifaldová

 • SWAN_Monitor_AMI_Trides.JPG

  SWAN Monitor AMI Trides

  Amperometrický analyzátor obsahu volného chloru, aktivního chloru a jiných desinfektantů ve vodě. Při měření volného chloru analyzátor měří i pH a provádí automatickou kompenzaci měřené hodnoty volného chloru dle pH (poskytuje výstupy volného chloru, aktivního chloru a pH).

 • SWAN_Monitor_AMI_Codes-II

  SWAN Monitor AMI Codes-II

  Fotometrický analyzátor obsahu volného chloru, ozonu, oxidu chloričitého a dalších desinfektantů ve vodě.

 • SWAN_Monitor_AMI_Codes-II_CC

  SWAN Monitor AMI Codes-II CC

  Fotometrický analyzátor obsahu volného chloru, monochloraminů, dichloraminů, trichlormaminů a celkového zbytkového chloru.