ASTM D-2892/5236

Kombinované jednotky ASTM D-2892 a ASTM D-5236

V nabídce máme dvě kombinované jednotky plnící kombinaci dvou norem, ASTM D-2892 a ASTM D-5236. Jedna jednotka pracuje v jeden moment buď s jednou normou nebo druhou normou. Druhá jednotka pak umožňuje souběžně provádět destilaci dle obou norem současně (paralelně).

Popis

PETRODIST 400 S semi-automatic combination system
Petrodist 400 S

Destilační systém ropy pro poloautomatický provoz podle

ASTM D-2892 (TBP)

ASTM D-5236 (Potstill)

PETRODIST 400 S je kombinovaný systém pro alternativní provoz následujících systémů: 

* PETRODIST 100 S

* PETRODIST 200 S

Centrální sběrač frakcí se používá jak pro PETRODIST 100 S, tak pro PETRODIST 200 S. Vakuové napájení, kryostat / termostat a řídicí stanice se používají také pro oba systémy. Jednotka vyžaduje vodu, dusík, stlačený vzduch a elektřinu. Pro could trap je nutný suchý led nebo tekutý dusík.

Řezy se provádějí automaticky podle předem nastavené teploty varu nebo po naplnění přijímačů. Vakuově těsný sběrač frakcí obsahuje 9 přijímačů.

Veškeré potřebné příslušenství bude dodáno společně se systémem. Instalace vyžaduje vodu, dusík, stlačený vzduch a elektřinu.

PETRODIST 400 CC – combined system

Procesorem řízený destilační systém ropy pro plně automatický provoz podle ASTM D-2892 (TBP) a ASTM D-5236 (Potstill).

Petrodist 400 CC

PETRODIST 400 CC je kombinací následujících systémů:

PETRODIST 100 CC (ASTM D-2892)

PETRODIST 200 CC (ASTM D-5236)

Oba systémy mohou pracovat současně (najednou) v plně automatickém, nepřetržitém a bezobslužném režimu. Software pro vyhodnocení dat poskytuje také kombinovanou TBP-křivku pro oba systémy.

Kompaktní konstrukce s řídicím systémem a bezpečnostními prvky pro bezobslužný provoz. Není nutný zásah obsluhy ani žádné intervence či zastavování v průběhu provozu. Veškeré potřebné příslušenství bude dodáno společně se systémem. Jednotka vyžaduje vodu, dusík, stlačený vzduch a elektřinu. Pro could traps je nutný suchý led nebo tekutý dusík.

Systém umožňuje provádět TBP- a Potstill - destilace různých surových vzorků podle standardů ASTM a je určen pro laboratorní použití.

Systém je vybaven centrálním počítačovým řídicím systémem, vakuovým a termostatickým systémem, stanicí pro ukládání a vyhodnocování dat, jakož i sběračem frakcí, který slouží současně pro oba destilační systémy a poskytuje přímou automatickou regulaci průtoku destilací.

Přepínání frakcí / přijímačů se provádějí automaticky podle předem zvolených řezných teplot nebo v případě naplnění přijímače. Oba systémy jsou vybaveny samostatnými sběrači frakcí, které umožňují současný provoz obou systémů. Po zvážení destilačního zbytku se vytisknou konečná data a křivka TBP v % hm.  a % obj.

Systém může být volitelně vybaven odstraňováním vody (dehydratací), včetně automatického separátoru fází, jakož i výměnných baněk(vařáků) v různých velikostech namontovaných na pojízdných podstacích.

PETRODIST 100 CC se snadno zaměnitelnými baňkami o objemu 100, 50, 20, 4 l

PETRODIST 200 CC se snadno zaměnitelnými baňkami o objemu 40, 20, 10, 2 L

Petrodist 400 CC s vyměnitelnými baňkami

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Tomáš Balada

obchod

 +420 724 111 889

Poptávka nebo dotaz zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít