Generátory vodíku LNI

Generátory vodíku LNI Swiss Gas zahrnují celou škálu generátorů vodíku o různé produktivitě a tlaku. Z pohledu produktivity umíme nabídnout generátory vodíku od 100 ml/min. až po generátory o desítkách litrů za minutu. Obrovskou výhodou je modularita systémů, kdy lze navyšovat kapacitu navyšováním počtu jednotek. Tlakový rozsah je od atmosférického tlaku až po nízké desítky barů. Umíme pro Vás vyrobit také specifické generátory na zakázku.

Naše vodíkové generátory pracují s technologií PEM. Ke všem vodíkovým generátorům volitelně dodáváme zásobníky pro semiautomatické doplňování demi vody nebo plně automatické jednotky, které vodu také čistí. Taková jednotka na úpravu vody pro generátor je napojena na rozvod kohoutkové vody a plně automaticky vodu čistí pouze tehdy, je-li voda potřeba a automaticky doplňuje interní zásobník uvnitř generátoru. Vyplatí se zejména u větších generátorů vodíku. Pro menší generátory, zejména s menší frekvencí využití, postačuje externí zásobník s manuálním doplňováním demi vody.

Popis

Modelové řady:

H2 POWER 10L

H2 POWER 10L je systém, který poskytuje až 1Nm3/h vodíku. Vodík je produkován třemi až pěti vodíkovými moduly “6920.16.330” zapojenými paralelně. "6920.16.330" modul pracuje s polymerní elektrolytickou celou (PEM), kterou produkuje vodík z demi vody. Nepoužívá alkalické roztoky ani kyseliny. Uvnitř modulu je 1.1 litrový zásobník s elektronickým snímáním hladiny a automatickou funkcí doplňování z externího zdroje. Dodáváme také volitelně s plně automatickým systém, který zásobuje generátor vysoce čistou vodou vyrobenou z kohoutkové vody. Systém má zabudován inovativní sušící systém, kompletně bezobslužný. Generátor je určen pro nonstop provoz 24 hodin denně. Exklusivní, elektronicky řízený separátor plyn/kapalina automaticky kontroluje také vnitřní úniky, kdykoliv se jednotka spustí. Rovněž permanentně kontroluje všechny nastavené provozní parametry pro maximálně bezpečné použití. Dotykový LCD displej umožňuje jednoduché a uživatelsky přátelské ovládání všech funkcí jednotky. RS232 a LAN porty umožňují vzdálené řízení systému odkudkoliv na světě. 

HG ST BASIC

Řada HG ST BASIC generuje až 600 ml/min vodíku o čistotě lepší než 99.9999% a tlaku až 10 bar (145 PSI). HG ST BASIC má multivrstvou elektrolytickou celu s polymerní membránou (PEM) s dlouhou životností, používající destilovanou vodu.  Nepoužívají se žádné alkalické roztoky ani kyseliny. Inovativní sušící systém zajišťuje maximální úroveň čistoty vodíku a tím zajišťuje ochranu GC díky inovativnímu systému "Humidity Safe Guard".  HG ST BASIC je kompletně bezúdržbový, s možností provozu 24 hodin denně. Zabudované  CPU permanentně řídí procesní parametry k zajištění plné bezpečnosti. Až 20 jednotek může být vzájemně propojeno paralelně s použitím externího řídícího boxu. Dotykový LCD displej umožňuje jednoduché a uživatelsky přátelské ovládání všech funkcí jednotky. 

HG ST PRO

Řada HG ST PRO generuje až 600 ml/min vodíku o čistotě lepší než 99.99999% a tlaku až 16 bar (232 PSI). HG ST PRO má polymerní membránovou celu (PEM) používající destilovanou vodu. Dvoukolonový PSA sušící systém s automatickou regenerací zajišťuje maximální úroveň čistoty vodíku a je kompletně bezúdržbový. The HG ST PRO je ideálním zdrojem vodíku pro všechny GC-FID detektory. Zabudované  CPU permanentně řídí procesní parametry k zajištění plné bezpečnosti. Až 20 jednotek může být vzájemně propojeno paralelně s použitím externího řídícího boxu. Dotykový LCD displej umožňuje jednoduché a uživatelsky přátelské ovládání všech funkcí jednotky.  

HG BASIC

Řada HG BASIC generuje až 700 ml/min vodíku o čistotě lepší než 99.9999% a tlaku až 10 bar (145 psi). HG BASIC má multivrstvou elektrolytickou celu s polymerní membránou (PEM) s dlouhou životností, používající destilovanou vodu.  Nepoužívají se žádné alkalické roztoky ani kyseliny. Dvoukolonový inovativní PSA sušící systém s automatickou regenerací zajišťuje maximální úroveň čistoty vodíku a je kompletně bezúdržbový, s možností provozu 24 hodin denně. Zabudované  CPU permanentně řídí procesní parametry k zajištění plné bezpečnosti. Až 20 jednotek může být vzájemně propojeno paralelně s použitím externího řídícího boxu. Dotykový LCD displej umožňuje jednoduché a uživatelsky přátelské ovládání všech funkcí jednotky. Dotykový LCD displej umožňuje jednoduché a uživatelsky přátelské ovládání všech funkcí jednotky. 

Stohovatelný s různými modely generátorů plynů LNI Swissgas, jako například: AG-OFCAS35; NG-EOLO; AG-ZA-Fid

HG PRO

Řada HG PRO generuje až 1500 ml/min vodíku o čistotě lepší než 99.99999% a tlaku až 16 bar ( 232 psi). HG PRO má multivrstvou elektrolytickou celu s polymerní membránou (PEM) s dlouhou životností, používající destilovanou vodu.  Nepoužívají se žádné alkalické roztoky ani kyseliny. Dvoukolonový inovativní PSA sušící systém s automatickou regenerací zajišťuje maximální úroveň čistoty vodíku a je kompletně bezúdržbový, s možností provozu 24 hodin denně. Zabudované  CPU permanentně řídí procesní parametry k zajištění plné bezpečnosti. Až 20 jednotek může být vzájemně propojeno paralelně s použitím externího řídícího boxu. Dotykový LCD displej umožňuje jednoduché a uživatelsky přátelské ovládání všech funkcí jednotky. 

Stohovatelný s různými modely generátorů plynů LNI Swissgas, jako například: AG-OFCAS35; NG-EOLO; AG-ZA-Fid

Příklad stohovatelnosti LNI generátorů plynů
HG KUBE

Řada HG KUBE generuje až 260 ml/min vodíku o čistotě lepší než 99.9996% a tlaku až 9 bar (130 psi). HG KUBE má multivrstvou elektrolytickou celu s polymerní membránou (PEM) s dlouhou životností, používající destilovanou vodu.  Nepoužívají se žádné alkalické roztoky ani kyseliny. Inovativní sušící systém zajišťuje vysoký stupeň čistoty vodíku a chrání tak GC díky svému inovativnímu systému "Humidity Safe Guard". HG KUBE je kompletně bezúdržbový a umožňuje kontinuální provoz 24 hodin denně. Zabudované  CPU permanentně řídí procesní parametry k zajištění plné bezpečnosti. Až 20 jednotek může být vzájemně propojeno paralelně s použitím externího řídícího boxu. Dotykový LCD displej umožňuje jednoduché a uživatelsky přátelské ovládání všech funkcí jednotky. 

HG RACK 2U PRO (SX 3080)

Řada HG RACK 19“ 2U PRO generuje až 600 ml/min vodíku o čistotě lepší než 99.99999% a tlaku až 16 bar (232 PSI). HG RACK 19 inch 2U PRO má multivrstvou elektrolytickou celu s polymerní membránou (PEM) s dlouhou životností, používající destilovanou vodu.  Dvoukolonový PSA sušící systém s automatickou regenerací zajišťuje maximální úroveň čistoty vodíku a je kompletně bezúdržbový. HG RACK 19 inch 2U PRO je ideálním zdrojem vodíku pro všechny GC-FID detektory. Zabudované  CPU permanentně řídí procesní parametry k zajištění plné bezpečnosti. Až 20 jednotek může být vzájemně propojeno paralelně s použitím externího řídícího boxu. Dotykový LCD displej umožňuje jednoduché a uživatelsky přátelské ovládání všech funkcí jednotky. 

HG RACK 2U BASIC (SX 3080)

Řada HG RACK 19” 2U BASIC generuje až 600 ml/min vodíku o čistotě lepší než 99.9999% a tlaku až 10 bar (145 psi).  HG 2U 19 inch BASIC má multivrstvou elektrolytickou celu s polymerní membránou (PEM) s dlouhou životností, používající destilovanou vodu. Nepoužívají se žádné alkalické roztoky ani kyseliny. 
Inovativní sušící systém zajišťuje vysoký stupeň čistoty vodíku a chrání tak GC díky svému inovativnímu systému "Humidity Safe Guard". HG 19 inch 2U BASIC je kompletně bezúdržbový a umožňuje kontinuální provoz 24 hodin denně. 
Zabudované CPU automaticky hlídá úniky uvnitř a permanentně řídí procesní parametry garantující maximální bezpečnost. Až 20 jednotek může být vzájemně propojeno paralelně s použitím externího řídícího boxu. Dotykový LCD displej umožňuje jednoduché a uživatelsky přátelské ovládání všech funkcí jednotky. 
 

HG 4U PRO

Řada HG 4U PRO generuje až 2000 ml/min vodíku o čistotě lepší než 99.99999% a tlaku až 16 bar (232 PSI). HG 4U PRO má polymerní membránovou celu (PEM) používající destilovanou vodu. Dvoukolonový PSA sušící systém s automatickou regenerací zajišťuje maximální úroveň čistoty vodíku a je kompletně bezúdržbový.  Modelová řada HG 4U PRO je ideálním zdrojem vodíku pro všechny GC-FID detektory. Zabudované  CPU permanentně řídí procesní parametry k zajištění plné bezpečnosti. Dotykový LCD displej umožňuje jednoduché a uživatelsky přátelské ovládání všech funkcí jednotky. 

HG 5U PRO 3300 V3

Řada HG 5U PRO 3300 V3 může generovat až 3300 ml/min vodíku o čistotě vyšší než 99.99999% a tlaku až 16 bar (232 PSI). HG 5U PRO má polymerní membránovou celu (PEM) používající destilovanou vodu. Dvoukolonový PSA sušící systém s automatickou regenerací zajišťuje maximální úroveň čistoty vodíku a je kompletně bezúdržbový. Modelová řada HG 5U PRO je ideálním zdrojem vodíku pro všechny GC-FID detektory. Zabudované  CPU permanentně řídí procesní parametry k zajištění plné bezpečnosti. Dotykový LCD displej umožňuje jednoduché a uživatelsky přátelské ovládání všech funkcí jednotky. 

Ke stažení

Vodíkový generátor 16,5Nl/min, 16 bar

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Tomáš Balada

obchod

 +420 724 111 889

Poptávka nebo dotaz zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít