Soffieria Sestese

4 produkty
Skleněné reaktory
Skleněné reaktory
Skleněné reaktory a jejich příslušenství.

Skleněné reaktory neodmyslitelně patří k chemické syntéze. Mohou být jak duplikované, tak i jen jednostěnné. Soffieria Sestesse je tradičním výrobcem s historií od roku 1984. Od nás můžete mít skleněný reaktor od 1 litru až po 100 litrů. Větší reaktory pak mohou být smaltované nebo nerezové v kombinaci se sklem. Máme standardizované reaktory o určitých objemech a s danou výbavou, které lze zákaznicky široce modifikovat. Každý projekt je individuální na zakázku. Typická charakteristika Soffieria Sestese je krátká dodací doba, vysoká kvalita a příznivá cena. 

Laboratorní skleněné reaktory
Laboratorní skleněné reaktory
Laboratorní skleněné reaktory od 1 litru do 50 litrů

V sekci laboratorní reaktorů jsou zařazeny reaktory od 1 do 50 litrů. Laboratorní provedení se liší od procesního velikostí a použitými komponenty. Velikostí reaktorů může docházet s procesními reaktory k překryvu s laboratorními, pak je rozdíl v použitých komponentách. Příkladem budiž míchání nebo způsob spoje jednotlivých komponent. Laboratorní reaktor bude vybaven jednoduchým míchadlem, procesní bude vybaven průmyslovým míchadlem. Laboratorní verze reaktorů jsou osazeny spíše zábrusy, kdežto průmyslová verze vždy přírubami.

Procesní skleněné a smaltované reaktory
Procesní skleněné a smaltované reaktory
Procesní skleněné reaktory od 10 do 200 litrů, případně smaltované, které mohou být i větších objemů. Tlakové nuče, scrubbery,...

Hlavním rozdílem procesních reaktorů od laboratorních jsou použité komponenty, protože velikostně mezi nimi není zcela jasná hranice. Pro někoho je procesní reaktor 10 litrů, pro někoho 100 litrů. Rozdíl je pak v umístění, kdy typicky laboratorní nebývá umístěn v zóně nebezpečí výbuchu. U procesních reaktorů to bývá pravidlem. Největší rozdíl tak je způsob napojení jednotlivých komponent, kdy procesní verze jsou typicky přírubami. Dále jsou procesní reaktory osazený průmyslovými motory pro míchání a odpovídajícími ucpávkami. V drtivé většině je požadována ATEX certifikace. V neposlední řadě je tedy i rozdíl v ceně.

Komponenty reaktorů
Komponenty reaktorů
Katalogy jednotlivých komponent reaktorů, rozdělené do kapitol

Dodáváme také jednotlivé díly reaktorů, které si vyberete v katalogu, který je rozdělen do jednotlivých kapitol - logických celků.

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Josef Pišan

obchod

 +420 602 239 910

josef.pisan@technoprocur.cz

Přihlášení zavřít