Mikrovlnná syntéza

 Mikrovlnná syntéza je cesta k výrazně rychlejšímu průběhu reakce. Z hodin můžete reakci zkrátit na minuty. Navíc velmi komfortně a precizně řízeně, včetně plné dokumentace experimentu. Jednoduchým způsobem můžete provádět syntézu do tlaku až 30 bar.

Staré a nové. Může být lepší důkaz kvality výrobku a spokojenosti zákazníka, než náhrada 18 let starého mikrovlnného reaktoru Biotage Initiator novým mikrovlnným reaktorem Biotage Initiator+? Na fotografii je právě instalovaný nový mikrovlnný reaktor vedle dosluhujícího 18 let starého. Důvodem náhrady byla počínající nespolehlivost magnetronu, který začal občas stávkovat a negeneroval mikrovlnné záření. Po 18 letech na to má jistě nárok. Věříme, že tento nový vydrží zákazníkovi až do důchodu. Doposud celou tu dobu s původním reaktorem strávili společně. Pokud hledáte spolehlivý výrobek s jednoduchou, intuitivní obsluhou, který mají zákazníci rádi, jste tady správně.

Nově instalovaný Biotage Initiator+ a nahrazovaný 18 let starý Biotage Initiator.
1 produkt
Initiator+, Robot 8 a Robot 60
Initiator+, Robot 8 a Robot 60
Mikrovlnná syntéza je cesta k výrazně rychlejšímu průběhu reakce. Z hodin můžete reakci zkrátit na minuty. Navíc velmi komfortně a precizně řízeně, včetně plné dokumentace experimentu.

Naše portfolio zahrnuje automatický mikrovlnný reaktor Initiator+, který je možné rozšířit o robot s až 8 nebo až 60 pozicemi pro reakční vialky. Robotizované systémy běží zcela automaticky dle předem nastavených metod. Roboty také pohodlně může najednou užívat více uživatelů, protože i když je robot právě v chodu, lze umístit do robota další vzorky a naprogramovat experimenty, které následně proběhnou automaticky.

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Tomáš Balada

obchod

 +420 724 111 889

Přihlášení zavřít