Skleněné reaktory

3 produkty
Laboratorní skleněné reaktory
Laboratorní skleněné reaktory
Laboratorní skleněné reaktory od 1 litru do 50 litrů

V sekci laboratorní reaktorů jsou zařazeny reaktory od 1 do 50 litrů. Laboratorní provedení se liší od procesního velikostí a použitými komponenty. Velikostí reaktorů může docházet s procesními reaktory k překryvu s laboratorními, pak je rozdíl v použitých komponentách. Příkladem budiž míchání nebo způsob spoje jednotlivých komponent. Laboratorní reaktor bude vybaven jednoduchým míchadlem, procesní bude vybaven průmyslovým míchadlem. Laboratorní verze reaktorů jsou osazeny spíše zábrusy, kdežto průmyslová verze vždy přírubami.

Procesní skleněné a smaltované reaktory
Procesní skleněné a smaltované reaktory
Procesní skleněné reaktory od 10 do 200 litrů, případně smaltované, které mohou být i větších objemů. Tlakové nuče, scrubbery,...

Hlavním rozdílem procesních reaktorů od laboratorních jsou použité komponenty, protože velikostně mezi nimi není zcela jasná hranice. Pro někoho je procesní reaktor 10 litrů, pro někoho 100 litrů. Rozdíl je pak v umístění, kdy typicky laboratorní nebývá umístěn v zóně nebezpečí výbuchu. U procesních reaktorů to bývá pravidlem. Největší rozdíl tak je způsob napojení jednotlivých komponent, kdy procesní verze jsou typicky přírubami. Dále jsou procesní reaktory osazený průmyslovými motory pro míchání a odpovídajícími ucpávkami. V drtivé většině je požadována ATEX certifikace. V neposlední řadě je tedy i rozdíl v ceně.

Komponenty reaktorů
Komponenty reaktorů
Katalogy jednotlivých komponent reaktorů, rozdělené do kapitol

Dodáváme také jednotlivé díly reaktorů, které si vyberete v katalogu, který je rozdělen do jednotlivých kapitol - logických celků.

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Tomáš Balada

obchod

 +420 724 111 889

Přihlášení zavřít