Analyzátory kompaktace

Pomáháme dělat lepší tablety - s Gamlen Tableting analyzátory kompaktace rychle a efektivně.

Naše analyzátory kompaktace vám pomohou s minimem materiálu a minimem experimentů s formulacemi, vyhodnocováním vstupních materiálů, řešením problémů s lisováním tablet,... V neposlední řadě jsou analyzátory kompaktce skvělým přístrojem, díky kterému můžete realizovat seriózní výzkum v oblasti tabletování a publikovat zajímavé články. Výzkumu v oblasti tabletování je věnována stále větší pozornost.

 

Popis

Čím jsou analyzátory Gamlen unikátní?

Analyzátory kompaktace od Gamlen Tableting jsou unikátní svými velmi malými rozměry a příznivou cenou ve srovnání s konkurenčními přístroji. Umožňují naměřit potřebná data s minimální spotřebou materiálu. Gamlen Tableting přistupuje k tabletování vědecky formou cílených experimentů, a tak výsledné tablety nejsou dílem náhody, ale výsledkem efektivně cílených experimentů. Na konci jsou kvalitní tablety ve výrobě. S minimem spotřebovaných surovin, za krátký čas, cíleně s eliminací faktoru náhody.

Proč my a Gamlen?

V oblasti tabletování dlouhodobě spolupracujeme s panem Prof. Petrem Zámostným,  respektovaným a předním odborníkem - zkušeným uživatelem Gamlen kompaktačního analyzátoru. V lednu 2017 jsme společně pořádali  dvoudenní "Workshop Tabletování" s 85 účastníky. První den byl věnován vědeckým přednáškám a druhý den probíhaly praktické práce v laboratořích. Uživatelé Gamlen analyzátorů kompaktace mají také podporu ze strany pana Dr. Michaela Gamlena, který je činný v tabletování celý svůj profesní život a je celosvětově respektovaným odborníkem a autorem Gamlen analyzátorů. Pořízením Gamlen analyzátoru kompaktace se nestáváte pouze majitelem a uživatelem, ale také součástí celosvětové komunity tabletářů. Každoročně se konají setkání uživatelů Gamlen z celého světa a formou přednášek a diskusí si vyměňují praktické zkušenosti. 

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Tomáš Balada

obchod

 +420 724 111 889

Poptávka nebo dotaz zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít