Automatické vzorkovače

Německá firma Watersam vyrábí spolehlivé vzorkovače vody s možností odběru různých typů vzorku pro všechny možné aplikace ať už na městských čistírnách odpadních vod, nebo v ostatních průmyslových aplikacích s možností variant vzorkovačů i do prostředí s nebezpečím výbuchu. 
Vzorkovače firmy WATERSAM se vyznačují nejen svojí spolehlivostí a kvalitou použitých materiálů včetně německého precizního dílenského zpracování, ale i minimálními požadavky na údržbu a možností výroby speciálních vzorkovačů šitých na míru pro konkrétní aplikaci.
Prohlédněte si Přehledový katalog a v případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

4 produkty
WaterSam WS 316
WaterSam WS 316
Stacionární vzorkovač vody

Všestranný stacionární vzorkovač pro venkovní i vnitřní instalaci. Díky svému velkorysému prostoru může být přizpůsoben a dovybaven širokou škálou volitelných prvků pro Vaše konkrétní podmínky odběru vzorku

Watersam WS 312
Watersam WS 312
Kompaktní stacionární vzorkovač vody

Kompaktní stacionární vzorkovač pro venkovní i vnitřní instalaci. Odebraný vzorek je díky zabudovanému chlazení a ohřevu skladován při optimální teplotě

Watersam WS Porti
Watersam WS Porti
Přenosný vzorkovač vody

Přenosný vzorkovač s vakuovým odběrovým systémem a pasivním nebo aktivním chlazením odebraného vzorku
 

WaterSam WS 316 SE
WaterSam WS 316 SE
Stacionární vzorkovač s automatickým vyprazdňováním a vyplachováním

Stacionární vzorkovač surové vody s karuselovým zásobníkem lahví s automatickým vyprazdňováním a vyplachováním odběrových lahví.

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Jan Budjač

obchod

 +420 602 168 135

Přihlášení zavřít