Analyzátory plynů

Švýcarská firma ECO PHYSICS dodává špičkové analyzátory oxidů dusíku pro aplikace od  výzkumu a zdravotnictví (koncentrace NO v jednotkách ppt) přes monitoring kvality ovzduší (jednotky ppb) až po průmyslové a automotive aplikace (jednotky až tisíce ppm). ECO PHYSICS, který je doslova lídrem na celosvětovém trhu v oblasti měření oxidů oxidů dusíku, je schopen vyrobit i individuální zařízení pro měření dalších parametrů.
Proto nás neváhejte poptat, rádi Vám vypracujeme řešení šité na míru pro Vaší konkrétní aplikaci.

Německá firma ENOTEC dodává insitu analyzátory pro měření kyslíku a CO emisí ve spalinách.

 

 

15 produktů
ECO PHYSICS řady nCLD8xx
ECO PHYSICS řady nCLD8xx
Modulární řada analyzátorů NO/NOx, NO2, CO2, O2, NH3, NOx-aminů

Analyzátory řady nCLD800 pokrývají řadu aplikací od environmentálních měření, emisních měření až po monitoring spalovacích procesů. Zařízení je vybaveno nejnovějším grafickým rozhraním a širokou škálou různých komunikačních rozhraní pro přenos dat.

ECO PHYSICS řady nCLD6xx
ECO PHYSICS řady nCLD6xx
Ekonomická řada analyzátorů NO/NOx a volitelně CO2 a O2

Cenově výhodný jednokanálový analyzátor NO / NOx s připojením externí vakuové pumpy. Nyní máte na dosah kvalitu značky ECO PHYSICS za velmi zajímavou cenou.

ECO PHYSICS řady nCLD AL a AL2
ECO PHYSICS řady nCLD AL a AL2
Nová řada analyzátorů kvality ovzduší

nCLD AL a nCLD AL2 jsou další generací analyzátorů pro vysokou přesnost při monitorování kvality ovzduší. Tyto modulárně navržené analyzátory jsou jedinečné díky své spolehlivosti a rychlosti odezvy a jsou schopné sekvenčního (nCLD AL) nebo simultáního (nCLD AL2) zobrazování hodnot NO, NO2 a NOx.

ENOTEC ENSITU 7000
ENOTEC ENSITU 7000
Sonda měření kyslíku ve spalinách pro malé a střední kotle

Namontujete, zapnete  napájení a hned měříte. 
ENSITU® 7000 je  cenově dostupná sonda měření O2 vyráběná německou společností ENOTEC.

ENOTEC OXITEC 5000
ENOTEC OXITEC 5000
Analyzátor kyslíku ve pro střední a velké kotle

OXITEC® 5000 se osvědčil jako InSitu referenční analyzátor O2 na tisících instalacích po celém světě. Uživatelům zajišťuje spolehlivou kontrolu spalovacího procesu po mnoho let.

ENOTEC COMTEC 6000
ENOTEC COMTEC 6000
Analyzátor kyslíku a COe ve spalinách pro účinné spalování

COMTEC® 6000 je InSitu analyzátor pro měření kyslíku a COe ve spalinách pro redundantní měření v reálném čase. Toho je dosaženo kombinací senzoru MXP pro analýzu COe a technologie senzoru MLT, který měří obsah kyslíku. COMTEC® 6000 zajišťuje optimalizaci spalování tím, že umožňuje operátorovi jemně doladit spalovací proces.

ECO PHYSICS CLD 780 TR
ECO PHYSICS CLD 780 TR
NO analyzátor pro výzkum volné troposféry

Analyzátor oxidu dusnatého pro vědecký výzkum volné troposféry, speciálně navržen pro okamžitou detekci velmi nízkých koncentrací NO/NOx v koncentracích ppt. CLD 780 TR je řešení šité na míru pro výzkum prováděný v letadlech

ECO PHYSICS nCLD88 liquid
ECO PHYSICS nCLD88 liquid
Analyzátor oxidu dusnatého pro kapalné vzorky NO

The ECO PHYSICS analyzer nCLD 88 offers precise measurement of nitric oxide. The extremely high sensitivity and fast response time of the NO-analyzer allows the detection of concentrations in the range of parts per trillion. Ease of use guarantee flexibility for standard applications as well as scientific research. In combination with the liquid purge vessel the nCLD 88 measures nitrites, nitrates and nitroso thiols in biological fluids like plasma, urine and sera down to pMol concentrations. The easy and accurate data recording and analysis is guaranteed by using the PowerChromTM software from EDAQ.

 

ECO PHYSICS PAG 003
ECO PHYSICS PAG 003
Generátor čistého vzduchu

PAG 003 je Váš účinný a spolehlivý referenční zdroj čistého vzduchu. Ultračistý vzduch z tlakových lahví již nebudete potřebovat. PAG 003 je speciálně navržen pro CLD analyzátory měřící v koncentracích ppb NO, generátor ovšem můžete využít i pro jiné analyzátory stopových koncentrací plynu

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Jan Budjač

obchod

 +420 602 168 135

Přihlášení zavřít