Pivovary

Švýcarská firma SIGRIST je průkopníkem měření zákalu piva.  První provozní zákaloměr filtrovaného piva byl vynalezen Dr. SIGRISTEM již v roce 1946.   Od té doby se portfolio produktů značky SIGRIST významně rozrostlo o další provozní i laboratorní  fotometry. V současné době, díky spolehlivosti a dlouhé životnosti, naleznete zákaloměry SIGRIST v naprosté většině pivovarů nejen v České republice, ale i po celém světě. 

Druhým výrobcem, kterého v České republice a na Slovensku zastupujeme, je švýcarská firma Bubble-tech – výrobce ultrazvukových systémů pro řízenou kompresi pěny na stáčírnách pivních lahví a plechovek. Jedná se o novou a nyní celosvětově velmi žádanou technologii pro zvýšení efektivity stáčecích linek s rychlou návratností investice do zařízení.

8 produktů
SIGRIST TurBiScat PM 40
SIGRIST TurBiScat PM 40
Provozní dvouúhlový zákaloměr

Přesné měření zákalu v úhlech 90° a 25° s kompenzací vlivu barvy dle standardu MEBAK / EBC / ASBC. Zákaloměr je volitelně dostupný i ve verzi s měřením barvy piva. 

Bubble-tech Sonic System
Bubble-tech Sonic System
Ultrazvukové zařízení pro kompresi pěny na stáčírně

Převratný systém pro zvýšení efektivity lahvových a plechovkových stáčíren v pivovaru. Zařízení specifickou ultrazvukovou vlnou stlačuje pěnu zpět do lahví - řízená komprese pěny. Díky tomuto efektu nejen významně eliminujeme ztráty produktu, ale získáme hned řadu dalších benefitů. V závislosti na vytíženosti Vašich linek může být návratnost investice do tohoto zařízení již za méně než 1 rok.

SIGRIST LabScat
SIGRIST LabScat
Laboratorní dvouúhlový zákaloměr

Laboratorní zákaloměr pro přesné měření zákalu s kompenzací vlivu barvy dle standardu MEBAK a EBC  v úhlech 90° a 25°. Měření zákalu lze provádět v kyvetách, nebo přímo v pivních lahvích a to i při teplotě vodní lázně  0°C (chladový zákal).

SIGRIST ColorPlus 2 In-line
SIGRIST ColorPlus 2 In-line
Analyzátor barvy piva

In-line provozní analyzátor barvy piva a mladiny s kompenzací vlivu zákalu dle standardů MEBAK a EBC. Zařízení lze nakonfigurovat na rozsahy od 0 - 10 EBC až po 0 - 250 EBC barvy.

SIGRIST TurbiGuard
SIGRIST TurbiGuard
Provozní zákaloměr pro střední a vysoké zákaly

Provozní zákaloměr vhodný pro měření středních až vysokých hodnot zákalu. V pivovaru nachází uplatnění u aplikací od varny až po vstup na filtraci.

SIGRIST PhaseGuard
SIGRIST PhaseGuard
Měření rozhraní fází v potrubí dle zákalu nebo barvy

Provozní fotometr PhaseGuard je určen pro detekci fázových přechodů po celém pivovaru. Podle potřebné aplikace jsou dostupné jsou 3 různé varianty produktu s citlivostí na změnu zákalu, vysokého zákalu, nebo barvy.

SIGRIST AquaScat 2
SIGRIST AquaScat 2
Univerzální bezkontaktní zákaloměr

Zákaloměr využívající unikátní technologii zcela bezkontaktního měření ve volně padajícím paprsku vzorku. Odpadá tak potřeba jakéhokoliv čištění a měření je přitom dlouhodobě absolutně stabilní a přesné.

SWAN Monitor AMI Codes-II
SWAN Monitor AMI Codes-II
Fotometrický analyzátor volného chloru, oxidu chloričitého

Provozní fotometrický analyzátor volného chlóru využívající DPD metodu. Měří s garantovanou přesností ± 0.01 mg/l a to bez potřeby jakýchkoliv kalibrací obsluhou. Analyzátor umožňuje měřit i jiné typy dezinfektantů (oxid chloričitý, ozón nebo sumu volný chlór + monochloramin).

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Jan Budjač

obchod

 +420 602 168 135

Přihlášení zavřít