Farmaceutický průmysl

9 produktů
Mletí, mikronizace
Mletí, mikronizace
Zabýváme se dodávkami tryskových mlýnů určených k mikronizaci a mletí. Charakteristickou vlastností tryskových mlýnů je teplota při mletí, která je přibližně stejná jako teplota okolí, nedochází tedy k ohřevu produktu.

Dodáváme tryskové, kolíkové, kladivové a kónické mlýny. Dodáváme také pneumatické transportní systémy pro práškové materiály. Systémy mikronizace a mletí můžeme také dodat včetně isolátorů, které zajistí ochranu pracovníků před účinky zpracovávaných látek.Toto je typické pro farmaceutický průmysl, kde bývají mikronizované látky s vysokým biologickým účinkem.

Farmaceutické izolátory, čisté prostory (kontejnment)
Farmaceutické izolátory, čisté prostory (kontejnment)
Zabýváme se dodávkami izolátorů jak pro práci s toxickými látkami, které chrání obsluhu tak pro sterilní aplikace, kdy je chráněn produkt před kontaminací. Jsme schopni vyřešit vaše problémy v této oblasti, byť se vám mohou zdát obtížně řešitelné. Máme za sebou zázemí expertů z této oblasti se zkušenostmi několika desetiletí v této oblasti. Mimo izolátory jsme schopni dodat také čisté prostory a další související zařízení, například pneumatické dopravní systémy, balící systémy,….

Každý izolátor je specifický, tak jako je specifický požadavek každého klienta. Tyto produktu dodáváme výhradně postavené na mírů potřeb klienta.

Vakuová sušící a filtrační zařízení
Vakuová sušící a filtrační zařízení
Firma Comber, založená v roce 1960, je součástí holdingu Heinkel. S více než 1000 instalcemi po celém světě je špičkou v oboru a zákazníci realizují své objednávky opakovaně.

Comber je dobře znám jako výrobce vakuových sušících zařízení, procesních sušících filtrů a mixérů. Těžiště klientely je ve farmaceutickém průmyslu.

Analyzátory kompaktace
Analyzátory kompaktace
Pomáháme dělat lepší tablety - s Gamlen Tableting analyzátory kompaktace rychle a efektivně.

Naše analyzátory kompaktace vám pomohou s minimem materiálu a minimem experimentů s formulacemi, vyhodnocováním vstupních materiálů, řešením problémů s lisováním tablet,... V neposlední řadě jsou analyzátory kompaktce skvělým přístrojem, díky kterému můžete realizovat seriózní výzkum v oblasti tabletování a publikovat zajímavé články. Výzkumu v oblasti tabletování je věnována stále větší pozornost.

 

Elektrický ohřev
Elektrický ohřev
Kdekoliv máte problém s ohřevem, pomůžeme Vám standardním nebo na zakázku vyrobeným elektrickým ohřevem.

Ve spolupráci s naším dodavatelem BriskHeat dodáváme jak standardní produkty pro elektrický ohřev, tak i na zakázku, na míru vyrobené elektrické ohřevy. Ať už máme problém se zatuhlou surovinou v sudu nebo potřebujete ohřívat potrubí a podobné jednoduché aplikace řešitelné standardními produkty nebo máte složitější problém, pomůžeme Vám s řešením. Navrhneme a  vyrobíme pro Vás specifický produkt na zakázku.

Flash 400
Flash 400
Výrobní flash chromatograf Flash 400.

Hmotnost stacionární fáze 40 kg. Určeno pro kapacity cca 8 kg směsi na jednu separaci.

Flash 75 a 150
Flash 75 a 150
Pilotní jednotky flash chromatografie Flash 75 a Flash 150.

K dispozici jsou 4 provedení. Flash 75 a Flash 150, oboje v kratší a delší verzi, tedy provedení M a L. Umožňují separovat větší množství látek a lze je chápat jako pilotní, ale pro některé klienty také jako výrobní. Jsou vhodné pro separace stovek gramů směsi.

Scroll vakuové pumpy
Scroll vakuové pumpy
Kvalitní scroll vakuové pumpy od výrobce, který je uvedl jako první na trh

Scroll vakuové pumpy jsou suché, bezolejové pumpy s dlouhou životností a minimální potřebou servisu. Jsou tiché a bez vibrací. Dosahují vysoké úrovně vakua v jednotkách paskalů a můžeme nabídnout kapacitu 50 l/min. až 1000 l/min ( 3 až 60 m3/hod). Anest Iwata byl první výrobce na světě, který vakuové pumpy s touto technologií uvedl na trh. Jedná se o vysoce kvalitní pumpy.

Dezinfekce UV zářením, bez použití chemikálií
Dezinfekce UV zářením, bez použití chemikálií
Dezinfikujete chemicky nebo řešíte problém s dezinfekcí? Máme pro vás řešení bez použití chemikálí, desifekci pomoci UV záření, které spolehlivě hubí mikroorganismy, ale dovede také odstranit zápach unikající z provozu.

Máme pro vás řešení dezinfekce, čištění, eliminace TOC, VOC či odstraňování zápachu pomocí UV záření. Máme aplikace pro potravinářství, gastro provozy, vodárny, zdravotnictví, farmaceutický průmysl, chemický průmysl či další. 

 

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Tomáš Balada

obchod

 +420 724 111 889

Přihlášení zavřít