Energetika

Švýcarská firma SWAN je vůdčí světovou firmou na poli on-line analýz vzorků vody a páry z parovodních okruhů.  Analyzátory SWAN jsou velmi rozšířené a oblíbené i mezi zákazníky v České republice.  

Kromě dodávek a servisu poskytujeme i konzultace a provádíme návrhy správného  řešení on-line monitoringu pro účely řízení chemického režimu. 

Realizujeme také měřicí kampaně. Pro tento účel máme k dispozici prakticky k okamžitému nasazení téměř všechny analyzátory z našeho sortimentu. Ohledně případných zápůjček se na nás neváhejte obrátit.

27 produktů
SWAN Monitor AMI Powercon Specific
SWAN Monitor AMI Powercon Specific
Analyzátor specifické/přímé vodivosti

Kompletní analyzátor specifické vodivosti na nerezovém montážním panelu. Měřicí sonda má nerezovou hlavici a titanové elektrody. Je upevněna v průtočné cele bajonetovým uzávěrem. Analyzátor současně měří a zobrazuje specifickou vodivost, teplotu a průtok vzorku.

SWAN Monitor AMI Powercon Acid
SWAN Monitor AMI Powercon Acid
Analyzátor katexované vodivosti

Kompletní analyzátor katexované vodivosti na nerezovém montážním panelu. Měřicí sonda má nerezovou hlavici a titanové elektrody, Je upevněna v průtočné cele bajonetovým uzávěrem. Analyzátor současně měří a zobrazuje specifickou vodivost, teplotu a průtok vzorku.

SWAN Monitor AMI CACE
SWAN Monitor AMI CACE
Analyzátor vodivosti s automatickou regenerací katexu

Kompletní analyzátor specifické i katexované vodivosti na nerezovém montážním panelu. Díky vestavěné EDI jednotce zajišťující automatickou kontinuální regeneraci katexu odpadají jakékoliv manipulace a přerušení měření spojená výměnou katexu..

SWAN Monitor AMI Deltacon Power
SWAN Monitor AMI Deltacon Power
Analyzátor specifické, katexované vodivosti, pH a čpavku

Kompletní analyzátor specifické i katexované vodivosti na nerezovém montážním panelu. Z rozdílu vodivostí vysoce přesně kalkuluje i pH a koncentraci alkalizačního činidla a to bez potřeby jakýchkoliv kalibrací. Je ideálním nástrojem pro řízení alkalizace parovodního okruhu. 

SWAN Monitor AMI Deltacon DG
SWAN Monitor AMI Deltacon DG
Analyzátor odplyněné katexované vodivosti

Kompletní analyzátor specifické, katexované a odplyněné katexované vodivosti na nerezovém montážním panelu. Analyzátor má vlastní jednotku termického odplynění vzorku a umožňuje tak změřit katexovanou vodivost před i po odstranění oxidu uhličitého ze vzorku.

SWAN Monitor AMI pH/redox
SWAN Monitor AMI pH/redox
Analyzátor pH pro iontově chudé vody

Kompletní analyzátor pH na nerezovém montážním panelu. Používá pH elektrodu Swansensor pH SI speciálně učenou pro měření iontově chudých vod. Je ideálním řešením pro kontrolu pH kotelní vody nebo vody v horkovodních okruzích.

SWAN Monitor AMI Oxytrace
SWAN Monitor AMI Oxytrace
Analyzátor kyslíku v napájecí vodě

Vysoce přesný analyzátor kyslíku určený pro měření nízkých koncentrací kyslíku vyskytujících se v napájecích vodách kotlů a v kondenzátech.

SWAN Monitor AMI Silica
SWAN Monitor AMI Silica
Analyzátor křemíku ve vzorcích z parovodního okruhu

Analyzátor běžných koncentrací křemíku v demi vodě, napájecí vodě, kotelní vodě, páře a kondenzátu. K dispozici je i dvoukanálová konfigurace nebo lze využít inteligentní přepínač AMI Sequencer pro automatické přepínání až 6 vzorků.

SWAN Monitor AMI Silitrace
SWAN Monitor AMI Silitrace
Analyzátor stopových koncentrací křemíku

Vysoce přesný analyzátor stopových koncentrací křemíku ve vzorcích demivody a páry. K dispozici je i dvoukanálová konfigurace nebo lze využít inteligentní přepínač AMI Sequencer pro automatické přepínání až 6 vzorků.

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Josef Pišan

obchod

 +420 602 239 910

Přihlášení zavřít