Fotoreaktory Peschl Ultraviolet

Zabýváme se dodávkami fotoreaktorů různých typů a velikostí, od objemů menších než 1ml až po provozní velikost. Pro laboratorní a scale up velikost máme standardní modelové řady, které lze v případě potřeby modifikovat, větší reaktory jsou stavěny zcela na zakázku. Je možné jak vsádkové, tak průtočné uspořádání. Jsme také Vašim potenciálním partnerem pro dodávky AOP technologie pro čistírny odpadních vod či dalších technologií nebo dílů, kde se uplatňuje fotochemický princip.

Popis

Náš exklusivní partner pro fotochemické dodávky je firma Peschl Ultraviolet z Mainzu, která je na trhu od roku 1999, nicméně těží z celoživotních zkušeností v UV-VIS technologiích. Kow-how této firmy je postaveno na celoživotní spolupráci pana Gunthera Peschla a pana Prof. A.M. Brauna z Karlsruhe Institute of Technology, který je jedním z nejcitovanějších fotochemiků na světě a s téměř 300 publikacemi v oblasti fotochemie. Jako první přišli na trh se skutečně komplexně řenými fotoreaktory, nejen jako dodávky dílů, ale jako "plug and play" řešení, včetně vyřešené bezpečnostní otázky a dodávané přístroje splňují veškeré evropské normy a mají CE.

Mezi bezesporu zajímavé projekty realizované firmou Peschl Ultraviolet patří projekt antimalarika Artemisinu realizovaného farmaceutickou firmou Sanofi za finanční participace nadace "Bill and Melinda Gates Foundation" Zde firma Pesch Ultraviolet s panem Prof. A.M, Braunem vyvinuli a nakonec postavili fotochemickou část výroby Artemisinu.

U laboratorních systémů a systémů pro scale up je vždy základním kamenen takzvaný fotokabinet, tedy bezbečnostní odsávaná skříň, která je nositelem prvků bezpečnosti. 

Laboratorní fotoreaktory MPDS Basic

Základním stavebním kamenem každého laboratorního fotoreaktoru je fotokabinet. Ten je nositelem bezpečnostních prvků. Do fotokabinetu se pak mohou vestavovat různé typy aparátů, zdrojů světla, atd. K dispozici jsou různé zdroje světla, pevné optické filtry, kapalné optické filtry a řada dalšího volitelného příslušenství. Jedná se vlastně o stavebnicový systém, který je možné rozšiřovat i do budoucna dokoupením dalšího příslušenství. Pro zaslání kompletního katalogu napiště prosím svůj požadavek na tomas.balada@technoprocur.cz

Scale up fotoreaktory MPDS EVO

Řada fotoreaktorů MPDS EVO je určena pro scale up procesu. Tato modelová řada vždy sestává ze třech kabinetů, tedy kabinetu pro elektroniku, fotokabinetu pro samotný reaktor a pomocného kabinetu pro další vybavení. Standardně je každý z modelů vybaven PLC s dotykovou obrazovkou a je možné reaktor programovat a také, pokud je připojen k internetu, ovládat jej pomocí aplikace přes chytrý telefon vzdáleně. Řada MPDS EVO je tedy vybavena pro automatický provoz. Protože při scale up fotochemického procesu hraje klíčovou roli určení spektrálních charakteristik, jsou k dispozici "plug and play" fotospektrometry, spektrální radiometry a radiometry pro on-line monitoring probíhajícího procesu v reaktoru, zpracování dat v PC. Firma Peschl Ultraviolet také formou zákaznického servisu poskytuje aplikační podporu velmi zkušenými fotochemiky(Prof. E. Oliveros a Prof. A. M. Braun). Pro zaslání kompletního katalogu napiště prosím svůj požadavek na tomas.balada@technoprocur.cz

Výrobní fotoreaktory

Pro diskusi Vašeho požadavku na produkční fotoreaktory kontaktujte pro sjednání schůzky tomas.balada@technoprocur.cz

Další obory činností Peschl Ultraviolet

UV-oxidace(AOP)

odstraňování CHSK v odpadní vodách, eliminace farmaceutických kontaminantů(API), likvidace kyanidů v galvano-procesu, degradace EDTA, odstraňování TOC v ultračistých vodách

UV-desinfekce

dezinfekce vzduchu, dezinfekce vody, dezinfekce povrchů

Čištění odpadního vzduchu z odsávacích systémů

čištění odpadního vzduchu z gastro provozů, odstraňování zápachu, odstraňování VOC 

VUV-čištění povrchů

akcelerace desorpce vody ve vakuových komorách, čištění tištěných desek

Lampy a komponenty pro UV technologie

zdroje UV-záření, napájecí zdroje, křemenné sklo a výrobky z křemenného skla a optické filtry, UV-měřící zařízení

Inženýring UV-zařízení

například desinfekční tunely na míru

 

 

Příklady našich dodávek

Dodali jsme klíčové komponenty(srdce procesu) pro stavbu pilotní jednotky AOP pro výzkum v oblasti odstraňování endokrinních disruptorů z odpadních vod. Na fotografii klient převáží již hotový model do budoucího místa použití. Finální zástavba realizována klientem.
Fotoreaktor MPDS Basic se zákaznicky modifiovaným reakčním modulem Batch-S
Příklad bohatě vybaveného MPDS Basic se zákaznicky modifikovaným modulem Batch-S, průmyslovým PLC řízením, středotlakými rtuťovými lampami, LED lampami, nízkotlakou rtuťovou lampou, xenonovou lampou, optickým filtrem, spektrálním radiometrem a dalším příslušenstvím na přání.
Dodávka fotoreaktoru MPDS Basic s modulem Batch-S s LED lampami a středotlakými rtuťovými lampami.
Dodávka Peschl-Ultraviolet, fotochemická část syntézy Artemisinu, na fotografii je před instalací finální izolace a zakrytováním.

Ke stažení

Průmyslové PLC pro řízení laboratorních fotoreakto

UVC sterilizační tunel

Ukázka "nerozbitnosti" sterilizačních lamp pro pot

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Tomáš Balada

obchod

 +420 724 111 889

Poptávka nebo dotaz zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít