Phoenix Flow Reactor

Průtočný reaktor pro rozpětí teplot od pokojové teploty po 450°C. Tlak od atmosférického po 200 bar, respektive se speciálním Pressure modulem až 300 bar.

Phoenix reaktor je možné propojit s jinými reaktory a moduly firmy ThalesNano a tvořit tak reakční sestavy. Reaktor Phoenix může hostit nejen kapilární reakční zóny, ale také kartridže rozličné konstrukce a velikosti. Při použití největší možné kartridže s katalyzátorem lze Phoenix konvertovat také na výrobní zařízení. Phoenix s nevětší kartridží a ve spojení s H-Genie je výtečná náhrada velkých autoklávů. 

Popis

Vysokoteplotní reaktor Phoenix existuje ve dvou variantách, jako modul připojitelný k H-Cube Pro, kdy je ovládán softwarem H-Cube Pro nebo jako samostatná verze s vlastním autonomním řízením. Reaktor umožňuje pracovat za podmínek do 100 bar, 200 bar nebo 300 bar a 450°C. Reaktor umožňuje provádění homogenních i heterogenních reakcí. K dispozici jsou různé typy kartridží pro katalyzátor a také spirály pro homogenní reakční směsi. Ve spojení s H-Cube Pro je možné využívat vodíku, který je H-Cube Pro generován z vody. Phoenix pracuje také ve spolupráci s plynovým modulem, tlakovými regulátory a H-Genie.

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Tomáš Balada

obchod

 +420 724 111 889

Poptávka nebo dotaz zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít