Pivovary - Bubble-tech

Švýcarská firma SIGRIST je průkopníkem měření zákalu piva.  První provozní zákaloměr filtrovaného piva byl vynalezen Dr. SIGRISTEM již v roce 1946.   Od té doby se portfolio produktů značky SIGRIST významně rozrostlo o další provozní i laboratorní  fotometry. V současné době, díky spolehlivosti a dlouhé životnosti, naleznete zákaloměry SIGRIST v naprosté většině pivovarů nejen v České republice, ale i po celém světě. 

Druhým výrobcem, kterého v České republice a na Slovensku zastupujeme, je švýcarská firma Bubble-tech – výrobce ultrazvukových systémů pro řízenou kompresi pěny na stáčírnách pivních lahví a plechovek. Jedná se o novou a nyní celosvětově velmi žádanou technologii pro zvýšení efektivity stáčecích linek s rychlou návratností investice do zařízení.

1 produkt
Bubble-tech Sonic System
Bubble-tech Sonic System
Ultrazvukové zařízení pro kompresi pěny na stáčírně

Převratný systém pro zvýšení efektivity lahvových a plechovkových stáčíren v pivovaru. Zařízení specifickou ultrazvukovou vlnou stlačuje pěnu zpět do lahví - řízená komprese pěny. Díky tomuto efektu nejen významně eliminujeme ztráty produktu, ale získáme hned řadu dalších benefitů. V závislosti na vytíženosti Vašich linek může být návratnost investice do tohoto zařízení již za méně než 1 rok.

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Jan Budjač

obchod

 +420 602 168 135

Přihlášení zavřít