SIGRIST

18 produktů
SIGRIST FireGuard
SIGRIST FireGuard
Včasná detekce kouře v tunelech

Detektory kouře SIGRIST FireGuard slouží pro včasnou detekci požáru v dálničních, silničních a železničních tunelech. Lze je použít i v tunelech metra. Vyznačují se bezúdržbovým provozem a prakticky absolutní spolehlivostí detekce. Reagují již na výskyt studeného dýmu v počátečním stádiu požáru, což umožňuje zahájit likvidaci požáru včas, ještě dříve než se rozhoří a rozšíří.

SIGRIST VisGuard In-situ
SIGRIST VisGuard In-situ
Bezúdržbový analyzátor opacity v tunelech

Výrobce: SIGRIST, Švýcarsko. Typické aplikace: měření opacity v silničních tunelech pro řízení ventilace, měření prašnosti v průmyslových provozech a prašnosti v prostředí

SIGRIST TurBiScat
SIGRIST TurBiScat
Provozní dvouúhlový zákaloměr

Provozní zákaloměr pro přesné měření zákalu s kompenzací vlivu barvy dle standardu MEBAK a EBC. Přístroj je dostupný v několika variantách od jednoúhlových verzí až po plně vybavený přístroj pro měření zákalu ve dvou úhlech 90°a 25° za současného měření barvy piva.

SIGRIST LabScat
SIGRIST LabScat
Laboratorní dvouúhlový zákaloměr

Laboratorní zákaloměr pro přesné měření zákalu s kompenzací vlivu barvy dle standardu MEBAK a EBC  v úhlech 90° a 25°. Měření zákalu lze provádět v kyvetách, nebo přímo v pivních lahvích a to i při teplotě vodní lázně  0°C (chladový zákal).

SIGRIST ColorPlus 2 In-line
SIGRIST ColorPlus 2 In-line
Analyzátor barvy piva

In-line provozní analyzátor barvy piva a mladiny s kompenzací vlivu zákalu dle standardů MEBAK a EBC. Zařízení lze nakonfigurovat na rozsahy od 0 - 10 EBC až po 0 - 250 EBC barvy.

SIGRIST AquaScat 2
SIGRIST AquaScat 2
Univerzální bezkontaktní zákaloměr

Zákaloměr využívající unikátní technologii zcela bezkontaktního měření ve volně padajícím paprsku vzorku. Odpadá tak potřeba jakéhokoliv čištění a měření je přitom dlouhodobě absolutně stabilní a přesné. Zvládne jakoukoliv aplikaci měření zákalu při výrobě pitné vody.

SIGRIST TurbiGuard
SIGRIST TurbiGuard
Provozní zákaloměr pro střední a vysoké zákaly

Provozní zákaloměr vhodný pro měření středních až vysokých hodnot zákalu. V pivovaru nachází uplatnění u aplikací od varny až po vstup na filtraci.

SIGRIST AquaScat S
SIGRIST AquaScat S
Zákalová sonda pro instalaci do potrubí nebo na nornou trubku

Zákalová sonda s rozmanitými možnosti instalace. Lze ji instalovat do nerezového nebo PE potrubí pomocí zásuvné armatury, na přírubu nebo přes svěrné šroubení. Je k dispozici i montážní příslušenství pro ponornou instalaci.

SIGRIST PhaseGuard
SIGRIST PhaseGuard
Měření rozhraní fází v potrubí dle zákalu nebo barvy

Provozní fotometr PhaseGuard je určen pro detekci fázových přechodů po celém pivovaru. Podle potřebné aplikace jsou dostupné jsou 3 různé varianty produktu s citlivostí na změnu zákalu, vysokého zákalu, nebo barvy.

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Josef Pišan

obchod

 +420 602 239 910

josef.pisan@technoprocur.cz

Přihlášení zavřít