SIGRIST

18 produktů
SIGRIST TurBiScat PM 40
SIGRIST TurBiScat PM 40
Provozní dvouúhlový zákaloměr

Přesné měření zákalu v úhlech 90° a 25° s kompenzací vlivu barvy dle standardu MEBAK / EBC / ASBC. Zákaloměr je volitelně dostupný i ve verzi s měřením barvy piva. 

SIGRIST FireGuard
SIGRIST FireGuard
Včasná detekce kouře v tunelech

Detektory kouře SIGRIST FireGuard slouží pro včasnou detekci požáru v dálničních, silničních a železničních tunelech. Lze je použít i v tunelech metra. Vyznačují se bezúdržbovým provozem a prakticky absolutní spolehlivostí detekce. Reagují již na výskyt studeného dýmu v počátečním stádiu požáru, což umožňuje zahájit likvidaci požáru včas, ještě dříve než se rozhoří a rozšíří.

SIGRIST AquaScat 2
SIGRIST AquaScat 2
Univerzální bezkontaktní zákaloměr

Zákaloměr využívající unikátní technologii zcela bezkontaktního měření ve volně padajícím paprsku vzorku. Odpadá tak potřeba jakéhokoliv čištění a měření je přitom dlouhodobě absolutně stabilní a přesné. Zvládne jakoukoliv aplikaci měření zákalu při výrobě pitné vody.

SIGRIST VisGuard In-situ
SIGRIST VisGuard In-situ
Bezúdržbový analyzátor opacity v tunelech

Výrobce: SIGRIST, Švýcarsko. Typické aplikace: měření opacity v silničních tunelech pro řízení ventilace, měření prašnosti v průmyslových provozech a prašnosti v prostředí

SIGRIST ColorPlus 3
SIGRIST ColorPlus 3
UV absorbance a barva vody včetně dopočtu CHSK a DOC

Provozní analyzátor UV absorbance (254 nm) a barvy vody (390 nm nebo 436 nm) včetně dopočtu koncentrace CHSK, TOC/DOC. Lze jej vybavit zdroji světla až 3 různých vlnové délek.v rozmezí od 200 nm do 800 nm. Průtočná kyveta může mít délku 100 mm nebo 50 mm.

SIGRIST LabScat
SIGRIST LabScat
Laboratorní dvouúhlový zákaloměr

Laboratorní zákaloměr pro přesné měření zákalu s kompenzací vlivu barvy dle standardu MEBAK a EBC  v úhlech 90° a 25°. Měření zákalu lze provádět v kyvetách, nebo přímo v pivních lahvích a to i při teplotě vodní lázně  0°C (chladový zákal).

SIGRIST ColorPlus 2 In-line
SIGRIST ColorPlus 2 In-line
Analyzátor barvy piva

In-line provozní analyzátor barvy piva a mladiny s kompenzací vlivu zákalu dle standardů MEBAK a EBC. Zařízení lze nakonfigurovat na rozsahy od 0 - 10 EBC až po 0 - 250 EBC barvy.

SIGRIST TurbiGuard
SIGRIST TurbiGuard
Provozní zákaloměr pro střední a vysoké zákaly

Provozní zákaloměr vhodný pro měření středních až vysokých hodnot zákalu. V pivovaru nachází uplatnění u aplikací od varny až po vstup na filtraci.

SIGRIST PhaseGuard
SIGRIST PhaseGuard
Měření rozhraní fází v potrubí dle zákalu nebo barvy

Provozní fotometr PhaseGuard je určen pro detekci fázových přechodů po celém pivovaru. Podle potřebné aplikace jsou dostupné jsou 3 různé varianty produktu s citlivostí na změnu zákalu, vysokého zákalu, nebo barvy.

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Josef Pišan

obchod

 +420 602 239 910

josef.pisan@technoprocur.cz

Přihlášení zavřít