Isolera LS

Flash preparativní chromatograf Isolera LS je na pomezí laboratoře a pilotu.

Stále je kapacitně využitelná jak v laboratoři pro větší množství látky pro separaci, tak i pro scale-up na pilotním provoze. Pro některé zákazníky může být také zařízením výrobním, jak ukazuje naše zkušenost. 

Popis

Systém je prakticky funkčně shodný s Isolera One, ale má některé komponenty odlišné. Jedná se o scale-up systém, který umožňuje pracovat s kartridžemi až 1,8 kg stacionární fáze.

Rozsah množství dělené směsi látek cca 1g až 150g(může být i více ). Dostupné sběrné nádoby: Zkumavky (17.5 mm, 18 mm a 25 mm) a láhve (120 mL, 240 mL, a 480 mL). Rozměry: 577 mm (22.7”) x 596 mm (23.5”) x 497 mm (19.6”). Hmotnost 30-35kg. Certifikace CE a TUV. Umožňuje rozšíření o ELSD detektor a o MS detektor Dalton. Dvě plně integrovaná dvoupístová čerpadla HPFC pro čerpání ze dvou lahví rozpouštědel o celkovém průtoku chromatografem 50-500ml/min. Jednotka čerpadel má 4 vstupy a umožňuje libovolné binární gradienty s možností vícenásobné změny kdykoliv v průběhu dělení. Přesnost binárních gradientů lepší než +/-1%. Čerpadlo má možnost použít přídatné třetí rozpouštědlo do libovolného binárního gradientu k udržení rozpustnosti sloučeniny a eliminovat potenciální přetlak z případně vysrážených sloučenin. Čerpadla nevyžadují priming, což zároveň zabraňuje poruchám při chodu na prázdno. Maximální tlak do 10bar.  Sběrač frakcí nikdy neodkápává eluát při pohybu ramene mezi sběrnými nádobami. Frakční ventil se uzavírá a je synchronizován s HPFC čerpadlem při pohybu ramene mezi sběrnými nádobami. Kapacita sběrače frakcí je až 9,6 litrů na běh. Kapacitu sběrače frakcí lze rozšířit až na 320 litrů pomocí volitelného příslušenství "funnel rack kit", který má dva stojánky, každý se 16 nálevkama a vozík pro sběr.

Frakční ventil a celá rpzpouštědlová trasa jsou uzemněny, s eliminací statického náboje v systému a mobilní fázi pro zajištění "bezjiskřivého" provozu pro zajištění bezpečnosti.

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Tomáš Balada

obchod

 +420 724 111 889

Poptávka nebo dotaz zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít