Prémiové plynové kalibrační systémy a mixery

Systémy pro vysoce přesné mísení plynů a jejich kalibrace

LNI Swissgas vyvinul širokou škálu plynových kalibračních systémů, které přesně vyhovují potřebám sítě monitoringu znečištění ovzduší. 

 

Popis

V závislosti na přístroji, můžete ředit z plynových lahví o vysokých koncentracích v řádu ppm na koncentrace v řádu ppb ( MFC a ředění sonickými tryskami je možné). Plyny jako NO2, SO2, BTEX, NH3,... mohou být generovány permeačně. Ozon je generován interně řízeným UV ozonovým generátorem a může být použit pro provedení GPT (Gaseous Phase Titration) k získání N=2. Všechna zařízení jsou samozřejmě dostupná včetně volitelných generátorů nulového vzduchu. Naše plynové kalibrační systémy mají velké výhody v porovnání  s lahvemi s namíchanými nízkými koncentracemi: lepší stabilita, přesnost a nižší cena za spotřebované plyny. jeden náš kalibrační systém postačuje na kalibraci celé analytické lavice. S jeho RS232 vzdáleným rozhraním lze ovládat Sonimix ze systému sběru dat (nebo přímo z analyzátorů). Sonimix kalibrační systémy jsou tím pravým nástrojem k provádění vysoce kvalitních pravidelných kontrol analyzátorů. Všechny modely jsou dostupné v 19'' rack provedení. 

LNI Swissgas je specialistou na plynové mísiče. Poskytuje vysoce kvalitní produkty po celém světě, které využívají nejnovějších technologií, umožňující našim zákazníkům nejvyšší produktivitu a konkurenceschopnost.  V průběhu času nebo podle nařízení a požadavků na zařízení, jsou vyžadovány kalibrace pro všechny měřené látky a naše  Sonimix plynové mísiče jsou nezbytnými nástroji.  Poskytují přesnost, důvěryhodnost a versatilitu. Jsou založeny na principu, kdy plyn prochází skrze zvukovou trysku nebo MFC a jsou konstruovány dle ISO 6145/6 standard.

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Tomáš Balada

obchod

 +420 724 111 889

Poptávka nebo dotaz zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít