SWAN

25 produktů
SWAN Monitor AMI Powercon Specific
SWAN Monitor AMI Powercon Specific
Analyzátor specifické/přímé vodivosti

Kompletní analyzátor specifické vodivosti na nerezovém montážním panelu. Měřicí sonda má nerezovou hlavici a titanové elektrody. Je upevněna v průtočné cele bajonetovým uzávěrem. Analyzátor současně měří a zobrazuje specifickou vodivost, teplotu a průtok vzorku.

SWAN Monitor AMI Powercon Acid
SWAN Monitor AMI Powercon Acid
Analyzátor katexované vodivosti

Kompletní analyzátor katexované vodivosti na nerezovém montážním panelu. Měřicí sonda má nerezovou hlavici a titanové elektrody, Je upevněna v průtočné cele bajonetovým uzávěrem. Analyzátor současně měří a zobrazuje specifickou vodivost, teplotu a průtok vzorku.

SWAN Monitor AMI Codes-II
SWAN Monitor AMI Codes-II
Fotometrický analyzátor volného chlóru nebo celkového chlóru v pitné vodě

Provozní fotometrický analyzátor volného chlóru nebo celkového chlóru využívající DPD metodu. Měří s garantovanou přesností ± 0.01 mg/l a to bez potřeby jakýchkoliv kalibrací obsluhou. Analyzátor umožňuje měřit i jiné typy dezinfektantů (oxid chloričitý, ozón nebo sumu volný chlór + monochloramin).

SWAN Monitor AMI Deltacon Power
SWAN Monitor AMI Deltacon Power
Analyzátor specifické, katexované vodivosti, pH a čpavku

Kompletní analyzátor specifické i katexované vodivosti na nerezovém montážním panelu. Z rozdílu vodivostí vysoce přesně kalkuluje i pH a koncentraci alkalizačního činidla a to bez potřeby jakýchkoliv kalibrací. Je ideálním nástrojem pro řízení alkalizace parovodního okruhu. 

SWAN Monitor AMI Codes-II CC
SWAN Monitor AMI Codes-II CC
Fotometrický analyzátor volného chlóru a celkového chlóru v pitné vodě

Provozní fotometrický analyzátor volného chlóru a celkového chlóru využívající DPD metodu. Měří s garantovanou přesností ± 0.01 mg/l a to bez potřeby jakýchkoliv kalibrací obsluhou. Analyzátor detekuje samostatně i nežádoucí produkty chlorace (dichloramin a trichloramin).

SWAN Monitor AMI CACE
SWAN Monitor AMI CACE
Analyzátor vodivosti s automatickou regenerací katexu

Kompletní analyzátor specifické i katexované vodivosti na nerezovém montážním panelu. Díky vestavěné EDI jednotce zajišťující automatickou kontinuální regeneraci katexu odpadají jakékoliv manipulace a přerušení měření spojená výměnou katexu..

SWAN Monitor AMI Deltacon DG
SWAN Monitor AMI Deltacon DG
Analyzátor odplyněné katexované vodivosti

Kompletní analyzátor specifické, katexované a odplyněné katexované vodivosti na nerezovém montážním panelu. Analyzátor má vlastní jednotku termického odplynění vzorku a umožňuje tak změřit katexovanou vodivost před i po odstranění oxidu uhličitého ze vzorku.

SWAN Monitor AMI pH-Redox (M-Flow)
SWAN Monitor AMI pH-Redox (M-Flow)
Analyzátor pH nebo redox potenciálu

Průtočný analyzátor pH nebo redox pro pitné, povrchové, odpadní i chladicí vody.

 

SWAN Monitor AMI pH/redox
SWAN Monitor AMI pH/redox
Analyzátor pH pro iontově chudé vody

Kompletní analyzátor pH na nerezovém montážním panelu. Používá pH elektrodu Swansensor pH SI speciálně učenou pro měření iontově chudých vod. Je ideálním řešením pro kontrolu pH kotelní vody nebo vody v horkovodních okruzích.

Potřebujete poradit?

S technickými dotazy volejte nebo pište

Ing. Josef Pišan

obchod

 +420 602 239 910

josef.pisan@technoprocur.cz

Přihlášení zavřít